Nasz zespół

Marzena Tybinkowska – Wetmańskawłaścicielka Studio Stylove, instruktor, stylistka rzęs i brwi

Od 2011 roku zajmuje się profesjonalną stylizacją rzęs i brwi. Instruktorem jest od 2015 roku. Wciąż podnosi swoje kwalifikacje u światowej sławy instruktorów. Kobieta z pasją! Jedna z najbardziej utytułowanych stylistek rzęs w Polsce – otrzymała łącznie ponad 20 pucharów na Międzynarodowych Mistrzostwach Stylizacji Rzęs. Stworzyła własne programy szkoleniowe, aby przekazać jak najwięcej wiedzy swoim kursantkom. Współtwórczyni projektu „Perfect Brows shape&color”. Właścicielka marki Lash Project. Poza pracą uwielbia podróżować oraz pomagać zwierzętom – kocha psy.

BeataMENAGER STUDIO STYLOVE

W Studio STYLOVE zajmuje się prawidłowym działaniem recepcji i obsługą klienta. Możesz skontaktować się z nią za pomocą Facebooka lub Instagrama. Chętnie odpowie na każde zadane pytanie i nie pozostawi żadnej wiadomości bez odpowiedzi. Zadba o to, żeby ustalić dla Ciebie dogodny termin wizyty.

Justynastylistka rzęs Studio STYLOVE

W Studio Stylove zajmuje się profesjonalną stylizacją rzęs. Wszystkie szkolenia odbyła pod okiem Marzeny Wetmańskiej. Na swoim koncie ma już pierwsze osiągnięcia na Międzynarodowych Mistrzostwach Przedłużania i Zagęszczania Rzęs „Lash It On!” – I miejsce w konkurencji 4D+, II miejsce w konkurencji 1:1 oraz nagrody specjalne „Best Work” i „Best Volume Design”. Justyna to osoba, dla której praca to nie tylko obowiązek, ale i ogromna pasja, którą ciągle pielęgnuje. Indywidualne podejście do Klienta sprawia, że każda jej stylizacja jest unikatowa.

Halynastylistka rzęs Studio STYLOVE

W Studio Stylove zajmuje się profesjonalną stylizacją rzęs. Swoje pierwsze szkolenie odbyła na Ukrainie, skąd pochodzi. Przyjechała do Polski, aby pogłębiać swoje umiejętności jako stylistka. Kolejne szkolenia – z metody Volume Russian oraz Kim Camellia – ukończyła pod okiem Marzeny Wetmańskiej. Halyna jest osobą niezwykle sumienną i dokładną. Każda jej aplikacja jest dopracowana i starannie wykonana. Poza pracą interesuje się fotografią i sportem.

Dianastylistka rzęs Studio STYLOVE

W Studio Stylove zajmuje się profesjonalną stylizacją rzęs. Kocha swoją pracę i nie ma dla niej rzeczy niemożliwych. Wszystkie aplikacje rzęs wykonuje z niezwykłą precyzją, dostosowując je do oczekiwań swoich klientek. Śmiało można nazwać ją twórcą hipnotyzującego spojrzenia.

Liliiastylistka rzęs Studio STYLOVE

W Studio Stylove zajmuje się profesjonalną stylizacją rzęs. Każdą swoją klientkę traktuje bardzo indywidualnie. Doskonale potrafi dobrać odpowiednią stylizację rzęs do kształtu oka.Uwielbia swoją pracę i nie boi się wyzwań. Zawsze uśmiechnięta i pozytywnie nastawiona.