Nasz zespół

Marzena Tybinkowska – Wetmańskawłaścicielka Studio Stylove, instruktor, stylistka rzęs i brwi

Od 2011 roku zajmuje się profesjonalną stylizacją rzęs i brwi. Instruktorem jest od 2015 roku. Wciąż podnosi swoje kwalifikacje u światowej sławy instruktorów. Kobieta z pasją! Jedna z najbardziej utytułowanych stylistek rzęs w Polsce – otrzymała łącznie ponad 20 pucharów na Międzynarodowych Mistrzostwach Stylizacji Rzęs. Stworzyła własne programy szkoleniowe, aby przekazać jak najwięcej wiedzy swoim kursantkom. Współtwórczyni projektu „Perfect Brows shape&color”. Właścicielka marki Lash Project. Poza pracą uwielbia podróżować oraz pomagać zwierzętom – kocha psy.

BeataMENAGER STUDIO STYLOVE MOKOTÓW

W Studio Stylove Mokotów zajmuje się prawidłowym działaniem recepcji i obsługą klienta. Możesz skontaktować się z nią za pomocą Facebooka lub Instagrama. Chętnie odpowie na każde zadane pytanie i nie pozostawi żadnej wiadomości bez odpowiedzi. Zadba o to, żeby ustalić dla Ciebie dogodny termin wizyty.

Valeriiastylistka rzęs Studio Stylove Mokotów

Stylistka rzęs z 4-letnim doświadczeniem. Ze Studio Stylove związana od ponad 2 lat. W stylizacjach lubi eksperymentować, nie boi się wyzwań. Wiedzę ze studiów na kierunku psychologia często wykorzystuje w pracy. To plus pozytywne nastawienie sprawia, że Valeriia ma bardzo dobre relacje z Klientami i współpracownikami. Często podkreśla jak ważna jest higiena i prawidłowa pielęgnacja rzęs przedłużanych. Podczas aplikacji możesz z Nią porozmawiać o sporcie oraz podróżach.

Paulinarecepcjonistka Studio Stylove Ursynów

W Studio Stylove Ursynów zajmuje się sprawami administracyjnymi, prawidłowym działaniem recepcji oraz szkoleniami. Sprawuje opiekę nad Klientem podczas jego obecności w salonie. Osoba kreatywna i pogodna. Zawsze chętnie pomaga innym. W pracy i nie tylko bardzo ceni sobie kontakt z drugim człowiekiem.

Justynastylistka rzęs Studio Stylove Ursynów

W Studio Stylove zajmuje się profesjonalną stylizacją rzęs. Wszystkie szkolenia odbyła pod okiem Marzeny Wetmańskiej. Na swoim koncie ma już pierwsze osiągnięcia na Międzynarodowych Mistrzostwach Przedłużania i Zagęszczania Rzęs „Lash It On!” – I miejsce w konkurencji 4D+, II miejsce w konkurencji 1:1 oraz nagrody specjalne „Best Work” i „Best Volume Design”. Justyna to osoba, dla której praca to nie tylko obowiązek, ale i ogromna pasja, którą ciągle pielęgnuje. Indywidualne podejście do Klienta sprawia, że każda jej stylizacja jest unikatowa.

Halynastylistka rzęs Studio Stylove Ursynów

W Studio Stylove zajmuje się profesjonalną stylizacją rzęs. Swoje pierwsze szkolenie odbyła na Ukrainie, skąd pochodzi. Przyjechała do Polski, aby pogłębiać swoje umiejętności jako stylistka. Kolejne szkolenia – z metody Volume Russian oraz Kim Camellia – ukończyła pod okiem Marzeny Wetmańskiej. Halyna jest osobą niezwykle sumienną i dokładną. Każda jej aplikacja jest dopracowana i starannie wykonana. Poza pracą interesuje się fotografią i sportem.

Kasiastylistka rzęs Studio Stylove Centrum

Z wykształcenia technik usług fryzjerskich. Specjalizuje się w naturalnym looku, jej domeną jest lifting oraz delikatne stylizacje rzęs. Uśmiechnięta, pozytywnie nastawiona oraz w pełni oddana swojej pracy – zawsze doradzi i stworzy na oczach coś pięknego. Uważa, że brwi są idealnym dopełnieniem stylizacji rzęs. Do każdej Klientki podchodzi indywidualnie, dzięki czemu świetnie potrafi wczuć się w Jej potrzeby.

Dianastylistka rzęs Studio Stylove Centrum

Dużo pracuje i zdecydowanie to kocha! Specjalizuje się w dużych objętościach i spektakularnych stylizacjach rzęs. Jej Klientki najczęściej wybierają mocny wyrazisty look. Pewna siebie perfekcjonistka. Z wykształcenia lekarz weterynarii. Z zamiłowania stylistka rzęs. Ze Studio Stylove Centrum związana od samego początku.

BasiaSTYLISTKA RZĘS/LINERGISTKA STUDIO STYLOVE CENTRUM

Dyplomowana kosmetolog z kilkuletnim doświadczeniem, stylistka rzęs oraz linergistka, z umiejętnością wykonywania zabiegów kosmetycznych. Nieustannie podnosząca swoje kwalifikacje uczestnicząc w różnego rodzaju kursach i warsztatach. W Studio Stylove zadba o Wasze rzęsy, a także wykona perfekcyjny makijaż permanentny. Niezwykle zaangażowana w swoją pracę i przyjaźnie nastawiona do klientek.

Allamanicurzystka Studio Stylove Centrum

Królowa zdobień i wzorków. Zawsze jest uśmiechnięta i bardzo zaangażowana w to, co robi. Nazywana przez Klientki "Doktor Alla", ponieważ potrafi uratować każdą, nawet mocno zniszczoną płytkę paznokcia. Perfekcyjna i dokładna, dlatego najbardziej wymagająca osoba będzie usatysfakcjonowana wizytą u Alli. Choć pracuje w Studio Stylove od niespełna roku, posiada już liczne grono stałych Klientów.

LudaMANICURZYSTKA STUDIO STYLOVE CENTRUM

Nie ma dla niej rzeczy niemożliwych! Jest perfekcjonistką, a jej manicure jest tego doskonałym potwierdzeniem. To jedna z tych osób, u której nawet najprostsza stylizacja paznokci wywołuje efekt „wow”. Jak sama mówi: kocha wyzwania i nie ma dla niej rzeczy niemożliwych. To kobieta skoncentrowana na pracy, muskająca pędzelkiem paznokcie z precyzją chirurga. Odkąd tylko zaczęła przygodę w Studio Stylove - skradła wiele serc naszych klientek.